Zdravé panvové dno ženy - Panvové dno cviky

Popis kurzu

Objav svoju ženskosť a nauč sa efektívne pracovať so svalmi panvového dna. Panvové dno cviky – na kurze ťa prevedieme cvikmi, ktoré ti účinne pomôžu uvedomiť si oblasť svojho lona. Naučíme ťa svaly panvového dna vedome uvoľniť aj správne aktivovať. Kurz ti pomôže uvoľniť sa v ženskej energii, spomaliť, upokojiť svoj dych a zrelaxovať telo. Postupne si rozhýbeš oblasť panvy aj celého tela, všetko veľmi jemne a žensky.

Vďaka cvičeniu môžeš zmierniť alebo až úplne odstrániť niektoré ťažkosti s panvovým dnom. Sú nimi napríklad bolestivá či nepravidelná menštruácia, únik moču, pokles orgánov malej panvy alebo ťažkosti s otehotnením či donosením bábätka.

Kurz je vytvorený našou fyzioterapeutkou, ktorá sa dlhodobo venuje tématike panvového dna a je prenesením jej teoretických informácií a praktických skúseností so ženami.

Pokiaľ máš výrazné zdravotné ťažkosti je lepšie sa pred cvičením poradiť s fyzioterapeutkou, alebo svojím lekárom. Neváhaj nás kontaktovať mailom ak si nie si istá či je kurz vhodný pre teba.

Na kurz budeš potrebovať mäkkého väčšieho ježka, overball a uterák. Pomôcky nájdeš k zakúpeniu aj na našom e-shope tu.

Pomôž nám sa zlepšovať a vyplň tento krátky dotazník pred začiatkom a po ukončení kurzu.

Pomôcky, ktoré budeš potrebovať:

Galéria:

Zdieľajte kurz:

Facebook
WhatsApp
Email