Online kurzy cvičenia

Vitajte

vo video sekcii

Zacvičte si s nami  z pohodlia domova

Široká ponuka online kurzov cvičenia

Vitajte

vo video sekcii

Zacvičte si s nami z pohodlia domova.
Vyberte si zo širokej ponuky kurzov. 

Active Clinic

Náš tím fyzioterapeutiek a tréneriek pre Vás vytvoril online kurzy cvičenia, v ktorých sa naučíte ako správne cvičiť so svojim telom. 

Cvičeniu, pohybu a fyzioterapii sa aktívne venujeme v našich priestoroch v Žiline už 7 rokov.

Naši lektori vyučujú individuálne a skupinové hodiny zamerané na odstránenie bolesti, zlepšenie fyzického a psychického zdravia. 

Prístup do členského klubu zdarma!

Bezplatnou registráciou získate prístup do členského klubu, kde už na vás čakajú online kurzy cvičenia. Začnite cvičiť už dnes.

Platené kurzy

Pohodové tehotenstvo

3. trimester
V tomto videokurze na Vás čakajú 4 lekcie, vďaka ktorým budete mať správne držanie tela, rozhýbete panvu, uvedomíte si svoje panvové dno a naučíte sa efektívne dýchať.
Prejsť na kurz

Pilates pohybový reštart

Bolieva ťa telo a chcel/a by si sa konečne rozhýbať ? Máš po úraze a chceš pokračujúce cvičenie po rehabilitácii? Alebo chceš len vhodné kompenzačné cvičenie k tvojmu športu? Potom je tento kurz pre teba tá správna voľba.
Prejsť na kurz

Cvičenie po pôrode a diastáza

Milá mamička, nájdi si chvíľočku času na seba po tehotenstve a pôrode. Je jedno či si práve ukončila šestonedelie alebo už si aj niekoľko rokov po pôrode. Na kurze ťa postupne prevedieme cvičeniami, ktoré ťa naučia lepšie držať telo.
Prejsť na kurz

Zdravé panvové dno ženy

Panvové dno cviky – na kurze ťa prevedieme cvikmi, ktoré ti účinne pomôžu uvedomiť si oblasť svojho lona. Naučíme ťa svaly panvového dna vedome uvoľniť aj správne aktivovať. Kurz ti pomôže uvoľniť sa v ženskej energii, spomaliť, upokojiť svoj dych a zrelaxovať telo.
Prejsť na kurz

Pripravujeme ďalšie kurzy

Bolesť krčnej chrbtice

Tento webinár je určený pre ľudí s problémovou krčnou chrbticou. Pocit tuhého krku, hrudníka, pichľavá bolesť na hrudníku, krku, pod lopatkou, či bolesť vystreľujúca do hlavy alebo rúk – poznáte to ? Tak tento webinár je práve pre Vás. Oboznámime sa s krčnou chrbticou z hľadiska anatómie. Ako vyzerajú stavce, platničky, svaly, akú má náväznosť na hrudnú chrbticu, lopatky, dych či emócie. Aké najčastejšie stavy sa vyskytujú v súvislosti s bolesťou krku, ako sa to odráža do nášho držania tela, či pohybu.

Diastáza a funkčné brucho

Diastáza je problém krížovej oblasti ( krížov ) toto je jedna z prvých vecí, ktorú sa dozviete a budete počuť na našom webinári. Čo s tým? Prečo to vzniká ? Všetko si postupne od začiatku prejdeme, vysvetlíme si anatómiu brušnej steny, ako pracuje spolu s vnútorbrušným tlakom, ktorý je základ pre správne fungovanie. Na diastázu sa pozrieme u detí vo vývoji, v tehotenstve u budúcich mamičiek, ale aj u mužov s pivným bruškom, ako ho jednoducho nazývame. Správne držanie tela je základ.

Hallux Valgus

Na tomto webinári sa dozviete v prvom rade prečo a ako vzniká, čo sú jeho príčiny vzniku. Presvedčíme Vás, že to nie je dedičné. Ďalej sa naučíme ako sa zbaviť Hallux Valgus ľudovo nazývaný vybočený palec raz a navždy, bez operácie. Vysvetlíme si prečo operácia nie je riešenie a tiež hlavné benefity cvičenia. Dosiahnete tak plnohodnotný život bez bolesti chodidla a hlavne vrátime funkčnosť svalom na chodidle.

Funkčná horná končatina

Webinár je určený pre každého bez ohľadu na to či mávate alebo nemávate ťažkosti s hornou končatinou. Dozviete sa čo to z anatómie, zloženia kosti a svalov, ako funguje horná končatina pri jednoduchom bežnom pohybe nahor a nadol a hlavne čo jej spôsobuje bolesť. Vysvetlíme si, ktoré svaly by mali byť funkčné a prečo nie sú. Načrtneme aj tému správneho posilnenia hornej končatiny.

Skolióza

Na webinári Skolioza si objasníme, aký je rozdiel medzi skoliózou a skoliotickým držaním tela. Povieme si, ako si viete pomôcť vniesť funkčnosť do svojej krivky chrbtice a vďaka tomu sa cítiť dobre. Bližšie pochopíte, prečo a ako pracovať so svojím držaním tela. Vhodne zvoleným cvičením môžete predísť prehlbovaniu skoliózy a vzniku následkov. Prejdeme si cviky a upozorníme na najčastejšie chyby. Dáme Vám tipy do bežného života, aby sa cvičenie ľahšie mohlo stať súčasťou Vášho života.

PostCovidová rehabilitácia

Webinár postcovidová rehabilitácia je určený nie len pre ľudí ktorí covid prekonali a necítia sa ešte úplne zotavení, ale i pre ľudí trpiacimi rôznymi alergiami, častými infektmi dýchacích ciest či astmou. Poskytneme Vám jednoduchý návod na to ako zistiť či je Vaše dýchanie na dobrej úrovni a vysvetlíme si aký vplyv má nesprávne držania tela na náš dych. Naučíme sa účinné techniky na uvoľnenie a následné správne zapojenie bránice do nášho dychového stereotypu a formou jednoduchých cvičení zlepšíme pohyblivosť hrudníka.

Bolesť driekovej chrbtice

Webinár zameraný na spodnú časť chrbtice je určený pre ľudí, ktorý trpia bolesťou driekovej chrbtice, chcú ju pochopiť a tým sa je zbaviť nadobro. Vo webinári sa naučíte stavbu chrbtice, názorne si ukážeme ako stavce či platničky vyzerajú, fungujú a aké patologické stavy môžu spôsobovať. Takisto sa dozviete kde a aké svaly sa nachádzajú v okolí drieku a ako môžu súvisieť so vznikom bolesti. Naučíme sa ako správne držať telo, ako si nastaviť pracovné prostredie či upraviť pohybové stereotypy aby bol driek čo najmenej zaťažovaný.

Funkčná noha

Webinár je určený nielen ľudom, ktorých trápia problémy s chodidlami a bolesti nôh, ale aj tým ktorých zaujíma ako si môžu ovplyvniť kvalitu života a zlepšiť problémy s pohybovým aparátom pomocou jednoduchej práce s chodidlami. Dozviete sa základnú stavbu chodidla, aké funkcie plnia jednotlivé jeho časti. Porozprávame si, ako spolu súvisia nohy a držanie tela, a aké problémy s chodidlami môžu vzniknúť.

Keď bábätko neprichádza

Webinár kde si preberieme benefity cvičenia podľa Ľudmily Mojžíšovej. Táto fyzioterapeutická metóda pomáha denne ženám počnúť či donosiť bábätko. Vysvetlíme si prečo sa to niekedy nedarí aj keď je žena i muž zjavne v poriadku. Naučíme sa základnú zostavu cvikov a vysvetlíme si princíp a priebeh celej terapie.

Fyzioterapia Žilina –  Masáže Žilina – Online kurz cvičenia – Cvičenie na doma – Skupinové cvičenie

Info
Kontakt
Reklamačný poriadok
Prepravné podmienky
Obchodné podmienky a reklamačný poriadok
Ochrana osobných údajov

Kontaktujte nás
+421 917 15 78 01
active@activeclinic.sk