Online kurzy cvičenia

Vitajte

vo video sekcii

Zacvičte si s nami  z pohodlia domova

Široká ponuka online kurzov cvičenia

Vitajte

vo video sekcii

Zacvičte si s nami z pohodlia domova.
Vyberte si zo širokej ponuky kurzov. 

Active Clinic

Náš tím fyzioterapeutiek a tréneriek pre Vás vytvoril online kurzy cvičenia, v ktorých sa naučíte ako správne cvičiť so svojim telom. 

Cvičeniu, pohybu a fyzioterapii sa aktívne venujeme v našich priestoroch v Žiline už 7 rokov.

Naši lektori vyučujú individuálne a skupinové hodiny zamerané na odstránenie bolesti, zlepšenie fyzického a psychického zdravia. 

Prístup do členského klubu zdarma!

Bezplatnou registráciou získate prístup do členského klubu, kde už na vás čakajú online kurzy cvičenia. Začnite cvičiť už dnes.

Platené kurzy

Pilates pohybová terapia Videokurz

Tento videokurz je určený pre ľudí, ktorí majú zdravotné ťažkosti s pohybovým aparátom. Tiež je vynikajúcou formou prevencie ťažkostí pre každého, kto sa chce o svoje telo starať.
Prejsť na kurz

Zdravé panvové dno ženy Videokurz & Workshop

Panvové dno cviky – na kurze ťa prevedieme cvikmi, ktoré ti účinne pomôžu uvedomiť si oblasť svojho lona. Naučíme ťa svaly panvového dna vedome uvoľniť aj správne aktivovať.
Prejsť na kurz

Cvičenie po pôrode a diastáza Videokurz & Workshop

Milá mamička, nájdi si chvíľočku času na seba po tehotenstve a pôrode. Je jedno či si práve ukončila šestonedelie alebo už si aj niekoľko rokov po pôrode.
Prejsť na kurz

Zdravé dýchanie a PostCOVID rehabilitácia
Videokurz & Workshop

Kurz je venovaný ľuďom, ktorí si chcú pomocou dychových a pohybových cvičení zlepšiť svoje dýchanie, spánok, objaviť v sebe vnútorný pokoj a zrelaxovať. Cvičenia ti tiež pomôžu zmierniť ťažkosti spojené s astmou, alergiami alebo ochoreniami dýchacieho systému.
Prejsť na kurz

Zdravé chodidlá
Workshop & Videokurz

Uľav svojim nohám, posilni ich svaly a zlepši tak držanie svojho tela. Videokurz venovaný chodidlám je zameraný na aktívne a správne cvičenie vedúce k odstráneniu nesprávneho postavenia chodidla, zlepšeniu držania tela, zmierneniu bolesti.
Prejsť na kurz

Bolesť spodnej časti chrbtice Workshop

Bolesť spodnej časti chrbtice, ako najčastejšie sa vyskytujúci problém na svete potrápi v priebehu života až 80% populácie. Na workshope si povieme základnú anatómiu chrbtice a funkciu našich platničiek.
Prejsť na kurz