Pilates pohybový reštart - Cvičenie pilates

Online kurzy cvičenie na doma Pilates

Popis kurzu

Hľadáš online kurz na cvičenie na doma? Bolieva ťa telo a chcel/a by si sa konečne rozhýbať ? Máš po úraze a chceš pokračujúce cvičenie po rehabilitácii? Alebo chceš len vhodné kompenzačné cvičenie k tvojmu športu? Potom je pre teba kurz cvičenia pilates tá správna voľba.

Pripravených máme 10 lekcií a tréningový plán na 3 mesiace. Každá lekcia na kurze je venovaná určitej časti tela. Postupne tak rozhýbeme, spevníme a uvedomíme si celé telo. Z kurzu si odnesieš lepšie držanie tela, lepšiu pohyblivosť, menej bolestí, pružné a silné svaly.

Aby si videl/a ako sa tvoje telo príjemne zmenilo je dobré sa pred začiatkom a po ukončení kurzu odfotiť v spodnom prádle spredu, zozadu a z boku. Pokiaľ máš výrazné zdravotné ťažkosti je lepšie sa pred cvičením poradiť s fyzioterapeutom, alebo svojím lekárom.

Neváhaj nás kontaktovať mailom ak si nie si istý/istá či je kurz vhodný pre teba. Na kurz budeš potrebovať dva uteráky, väčšieho mäkkého ježka, overball, theraband a stoličku. Všetky pomôcky nájdeš aj v našom e-shope tu. Pomôž nám sa zlepšovať a vyplň tento krátky dotazník pred začiatkom a po ukončení kurzu.

Pomôcky, ktoré budeš potrebovať:

Galéria:

Zdieľajte kurz:

Facebook
WhatsApp
Email