Videokurz – Pohybový reštart s Pilatesom

Buďte k svojmu telu láskavý a doprajte mu dostatok zdravého pohybu!

Na lekciách si postupne precvičíme celé telo od chodidiel až po hlavu. Naučíme Vás účinné cviky, ktoré Vaše telo príjemne rozcvičia a zároveň posilnia.

Cieľom nášho kurzu je zdravé telo bez bolesti. Cviky sú vhodné pre všetky vekové kategórie. Pokiaľ trpíte akýmkoľvek ochorením pohybového aparátu prosím kontaktujte nás o vhodnosti daného kurzu práve pre Vás. Niektoré diagnózy si vyžadujú výhradne individuálny prístup.

Pravidelné cvičenie Vám pomôže ak 👉 máte bolesti chrbtice a kĺbov 👉 máte skoliózu 👉 po skončení rehabilitačnej starostlivosti 👉 máte zlé držanie tela 👉 máte bolesti / problémy chodidiel 👉 máte sedavé zamestnanie 👉 ste športovec 👉 chcete cvičiť preventívne 👉 chcete spevniť a vytvarovať postavu 👉 máte problémy s panvovým dnom

Kurz prebieha online v tajnej FB skupine. V skupine budete mať prístup k 10 lekciám – cca 30 minútových videonahrávok s cvičením. Prístup budete mať aj k trom webinárom, ktoré Vám pomôžu pochopiť jednotlivé problematiky v rámci kurzu. Do skupiny pravidelne pridávame krátke edukatívne videá alebo články k téme.

10 lekcií, 3 webináre a množstvo užitočných informácií budete mať k dispozícii 6 mesiacov od zakúpenia.

⭐️ DO VIDEOKURZU SA MÔŽETE PRIDAŤ KEDYKOĽVEK ⭐️

Cena celého kurzu je 47€ s DPH.

Sumu Vás prosíme uhradiť na číslo účtu SK85 0200 0000 0044 0835 6156. Do poznámky k platbe uveďte Vaše meno a názov kurzu, pre ktorý ste sa rozhodli.

Na videokurz sa prihlasujte cez formulár

Pre viac informácií nás kontaktujte na active@activeclinic.sk alebo na 0917 157 801.

Prajeme veľa zdravia a vidíme sa na kurze.

Vaše Activky 🙂

Zlepšíte si pohybové návyky, vďaka ktorým efektívne rozviniete silu a koordináciu

Taktiež rozviniete mobilitu – spolu s držaním tela je to dôležitá prevencia / riešenie viacerých bolestí pohybového aparátu

Zrozumiteľné inštrukcie Vám pomôžu k správnemu prevedeniu cviku a výslednému efektu

Kontaktujte nás

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať...

Not readable? Change text. captcha txt