Cvičenie po pôrode a diastáza

Popis kurzu

Milá mamička, nájdi si chvíľočku času na seba po tehotenstve a pôrode. Je jedno či si práve ukončila šestonedelie alebo už si aj niekoľko rokov po pôrode. Na kurze ťa postupne prevedieme cvičeniami, ktoré ťa naučia lepšie držať telo.

Manipulovať s bremenami tak aby si si chránila chrbát a vedela pri tom zapojiť brucho a panvové dno. Uvedomíš a spevníš si svaly panvového dna a brucha. Cvičenia nie sú fyzicky príliš náročné. Sú cielené tak aby si mala dosť času každý cvik precítiť a uvedomiť si svoje telo.

Obsahom kurzu je 10 lekcií a tréningový plán na 3 mesiace, ktorý bude pre teba slúžiť ako pomôcka aby si dosiahla čo najlepšie výsledky.

 Aby si sama videla efekt cvičenia je vhodné sa odfotiť v spodnom prádle pred začiatkom a po ukončení kurzu spredu , zozadu a zboku.

Pokiaľ si nie si istá či je cvičenie pre teba vhodné neváhaj nás kontaktovať mailom a prediskutujeme tvoj stav a požiadavky.

Na kurz budeš potrebovať 3 uteráky, 2 štuplíky z pet fliaš, overball, mäkkého väčšieho ježka, stoličku a priestor pri stene.  Pomôcky môžeš zakúpiť aj na našom e-shope tu.

Pomôž nám sa zlepšovať a vyplň tento krátky dotazník pred začiatkom a po ukončení kurzu.

Pomôcky, ktoré budeš potrebovať:

Galéria:

Zdieľajte kurz:

Facebook
WhatsApp
Email