Pilates clinic začiatočníci

Zlepšite s nami Vaše držanie tela a predíďte tak ťažkostiam s pohybovým aparátom.

Náš koncept vychádza z Pilates clinic method, čo je cvičenie podľa Josepha Pilatesa obohatené o znalosti z oboru fyzioterapie vďaka čomu je výbornou formou pokračovania v cvičení po ukončení rehabilitačnej liečby a tiež vhodnou voľbou prevencie pred ťažkosťami s pohybovým aparátom.

Na kurze postupne prejdeme základné cviky od najjednoduchších variant po tie zložitejšie.
Naše kurzy sú výnimočné najmä individuálnym prístupom ku každému klientovi. Lektorka na kurze neprecvičuje, ale cviky väčšinou opisuje alebo jedenkrát ukáže a potom sa venuje skupine, opravuje Vás aby ste cvik previedli čo možno najsprávnejšie a pocítili tak jeho benefit.

Nakoľko ide o málo intenzívny kurz, pre získanie ideálnych výsledkov je vhodné cvičiť aj doma minimálne 1krát okrem kurzu.

Termíny nových kurzov:

v utorok 21.1.2020 o 18:30

v utorok 7.4.2020 o 18:30

Kurz vedie certifikovaná trénerka Kristína Záňová.
Maximálny počet účastníkov je 12 osôb čo zaručuje komfort všetkým cvičencom a lektorke čas na korekciu Vášho držania počas cvičenia.
Cena : 50 eur ( Možnosť zakúpiť si brožúru so základnými cvikmi na doma za 2 eura )

Rezervácia je platná až po uhradení čiastky osobne v štúdiu alebo na číslo účtu SK23 1100 0000 0029 3103 1242. Do poznámky uveďte svoje priezvisko a pilates začiatočníci.

Rezervácia je záväzná. Odhlásenie a vrátenie peňazí je možné najneskôr dva dni pred začiatkom kurzu. V prípade, že sa nebudete môcť zúčastniť môžete Vaše miesto posunúť niekomu inému.
Počas kurzu si môžete nahradiť 2 riadne odhlásené (minimálne 4 hodiny pred lekciou)  vymeškané lekcie na ktorejkoľvek lekcii z našej ponuky. Nutnosť prihlásenia!  Nahradiť lekcie si môžete v čase trvania kurzu.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na active@activeclinic.sk alebo 0917 157 801.

Tešíme sa na Vás.

Tím Active Clinic.

Kontaktujte nás

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať...

Not readable? Change text. captcha txt