Kurz Panvové dno

OTVÁRAME NOVÝ KURZ: PANVOVÉ DNO – KURZ PRE ŽENY

Od 20.2. o 16:30

10 týždňov a 10 stretnutí počas ktorých sa pokúsime objaviť svaly nášho panvového dna a dostať ich do dobrej kondície. Naučíme sa správne držať naše telo a zlepšíme pohybové stereotypy v našom bežnom živote.
Kurz je určený pre ženy
– po pôrode
– trpiace nepravidelnou alebo bolestivou menzes
– trpiace častými gynekologickými alebo urologickými ochoreniami
– trpiace stresovou inkontinenciou (únikom moču)
– ktoré nemôžu otehotnieť alebo donosiť dieťatko
– majú problémy s orgazmom alebo nedostatočný prežitok pri sexe
– ako prevencia pred urogynekologickými ťažkosťami

Kurz je uzavretý, teda nie je možné absolvovať len niektorú lekciu, nakoľko lekcie budú na seba nadväzovať a po každej budete mať domácu úlohu. Len vytrvalou a intenzívnou prácou na sebe môžete dosiahnuť viditeľné a citeľné zmeny.
Kurz nie je náhradou odbornej lekárskej starostlivosti preto pri vážnych ťažkostiach je dobré sa o cvičení poradiť s lekárom a našou fyzioterapeutkou.

Cena kurzu je 65eur – 10 skupinových lekcií, vždy vo štvrtok o 16:30.

Prihlásiť sa môžete cez náš rezervačný systém na www.activeclinic.sk, mailom na active@activeclinic.sk alebo telefonicky na 0917 157 801.

Rezervácia je platná až po uhradení čiastky osobne v štúdiu alebo na číslo účtu SK23 1100 0000 0029 3103 1242. Do poznámky uveďte svoje priezvisko a panvove dno.
Rezervácia je záväzná. Odhlásenie a vrátenie peňazí je možné najneskôr dva dni pred začatím kurzu. V prípade, že sa nebudete môcť zúčastniť môžete Vaše miesto posunúť niekomu inému.

Kurz vedie certifikovaná fyzioterapeutka Mgr. Lucia Rolčeková,cert.MDT

KTO SOM
Som vyštudovaná fyzioterapeutka a Pilates lektorka. Vo svojom profesnom živote sa venujem ženám s urogynekologickými ťažkosťami a ľudom s bolesťami chrbtice.
V roku 2015 som úspešne absolvovala svoj prvý certifikovaný kurz zameraný na terapiu dysfunkcie svalov panvového dna pod vedením PhDr. Ingrid Palaščákovej Springrovej,PhD.
Odvtedy som sa téme panvového dna začala venovať naplno. Absolvovala som množstvom workshopov, seminárov a ucelených kurzov. Medzi tie čo ma najviac ovplyvnili nepochybne patrí McKenzie mechanická diagnostika a terapia, Mojžíšovej metóda, Metóda 3×3 podľa Renáty Sahani, Palascak pelvic aproach a Pilates clinic method Daniela Mullera.
Snažím sa podľa svojich vedomostí hľadať pre každého klienta najideálnejšie riešenie jeho problému v duchu hesla „Pohyb je naša terapia“.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na active@activeclinic.sk alebo na 0917 157 801.

Tešíme sa na Vás.
Tím Active Clinic

Kontaktujte nás

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať...

Not readable? Change text. captcha txt