Cenník

DIAGNOSTIKA POHYBOVÉHO APARÁTU

Odporúčame Vám absolvovať analýzu pohybového systému PRED ZAČATÍM individuálnych aj skupinových cvičení. Fyzioterapeut alebo vyškolený tréner zhodnotí Váš zdravotný stav a pohybový stereotyp, na základe čoho môžeme nastaviť cvičenie presne na Vašu mieru.

INDIVIDUÁLNA LEKCIA

Tréner alebo fyzioterapeut je tu celú hodinu len pre Vás. Zostavuje hodinu presne na Vašu mieru, pričom zohľadňuje Vaše očakávania a Váš aktuálny zdravotný stav. Individuálne lekcie môžete navštevovať jednotlivo alebo si za zvýhodnenú cenu zakúpiť permanentku na 10 vstupov.

 • Individuálna fyzioterapia
  36s DPH, 55 minút
  Využitie špeciálnych metód podľa McKenzie, Mojžíšovej
 • Individuálna lekcia
  30s DPH, 55 minút
  16,80€ - 30 min. lekcia vedená trénerom 19,20€ - 30 min. lekcia - fyzioterapeutom
 • Individuálna permanentka
  270s DPH, 10 vstupov
  Zakúpite si 9 lekcií, 10. lekciu dostanete od nás ako darček

MALÁ SKUPINKA

Cvičenie v malej skupinke je ideálnym riešením pre cvičenie s kamoškou, partnerom, .. Spája výhody individuálnej a skupinovej hodiny. Zacvičíte si v kruhu Vašich známych, a vďaka malému počtu ľudí v skupinke sa Vám lektor môže viac venovať.

 • Malá skupinka 2-4 osoby
  32,4s DPH, 55 minút
  19,20€ - 30 minútové cvičenie
 • Permanentka malá skupinlka
  291,60s DPH, 10 vstupov
  Zakúpite si 9 lekcií, 10. lekciu dostanete od nás ako darček

SKUPINOVÉ LEKCIE

Skupinové lekcie predstavujú ideálny pomer cena – výkon. Pre zachovanie osobného prístupu, máme obmedzený počet ľudí na lekcii (10 ľudí). Dávame si záležať na kvalite a radi Vám sprostredkujeme radosť z pohybu a dobrý pocit po lekcii. Skupinové lekcie môžete navštevovať jednotlivo alebo si za zvýhodnenú cenu zakúpiť permanentku na 10 vstupov.

 • Jedna skupinová lekcia
  7,2s DPH, 55 minút
 • Otvorená permanentka
  62,4s DPH, 10 vstupov
  Okrem kurzu Diastáza a Panvové dno
 • Uzavretý kurz
  60s DPH, 10 lekcií
  Okrem kurzu Diastáza a Panvové dno

SKUPINOVÉ LEKCIE VENOVANÉ ŽENÁM

Na uzavretom kurze sa venujeme popôrodnej diastáze a panvovému dnu. Na kurze diastáza Vám pomôžeme dostať svoje telo späť do formy po tehotenstve a pôrode. Na panvovom dne objavíte svaly panvového dna a postupne ich dostávate do dobrej kondície.

 • Kurz diastáza
  78s DPH, 10 lekcií
 • Kurz panvové dno
  120s DPH, 10 lekcií
  V cene kurzu sú materiály a pomôcky k cvičeniu

VIDEOKURZY – PRÍSTUP KEDYKOĽVEK

Pripravili sme si pre Vás videokurzy, ktorých obsah budete mať dostupný až do 1.9.2021. Témy videokurzov: Pohybový reštart s Pilatesom, Zdravé panvové dno, Diastáza po pôrode. Získate prístup k 10 nahratým lekciám, 3 rozcvičkám a k množstvu užitočných praktických informácií.

SKUPINOVÉ LEKCIE PRE SENIOROV

Lekcie zohľadňujú špecifiká cvičenia so seniormi. Cieľom je zmiernenie ťažkostí s pohybovým aparátom a zachovanie pohyblivosti, primerané rozvinutie sily a kondície, a to všetko v príjemnej a povzbudivej atmosfére.

MÄKKÉ TECHNIKY, REFLEXNÁ TERAPIA CHODIDLA

Mäkké techniky slúžia na hĺbkové uvoľnenie tkaniva. Pomocou tejto ozdravnej techniky sa uvoľňujú zatuhnutia, blokády či svalové spazmy. Reflexná terapia chodidla je alternatívny diagnostický a terapeutický prístup, kde tlakom na reflexné body na chodidle Vám terapeut zhodnotí a následne ovplyvní pohybový systém a vnútorné orgány.

PERMANENTKY : Pri zakúpení permanentky na 10 individuálnych cvičení alebo 10 lekcií v malej skupine zaplatíte len za 9 vstupov.
Desiatu lekciu máte od nás ako darček.

VERNOSTNÝ SYSTÉM : STAŇTE SA NAŠÍM VERNÝM KLIENTOM A ZÍSKAJTE ZĽAVY A VÝHODNÉ CENY NA PERMANENTKY!

POZOR : VŠETKY PERMANENTKY SÚ ČASOVO OBMEDZENÉ NA 3 MESIACE!

PO DOHODE JE MOŽNÉ PLATNOSŤ PREDĹŽIŤ ALEBO VYČERPAŤ KREDIT NA NIEČO INÉ PODĽA AKTUÁLNEJ PONUKY.

NÁHRADA VYNECHANÝCH HODÍN: PRI SKUPINOVEJ PERMANENTKE VIAZANEJ NA DANÝ KURZ JE MOŽNÉ NAHRADIŤ SI DVA VYNECHANÉ VSTUPY NA INÝCH HODINÁCH, AVŠAK IBA V ČASE TRVANIA KURZU. PRI PANVOVOM DNE A DIASTÁZE JE VYŠŠIA CENA LEKCIE, NÁHRADA Z INÝCH KURZOV JE MOŽNÁ IBA S DOPLATKOM.

PRI ZRUŠENÍ INDIVIDUÁLNEHO TERMÍNU ALEBO JEHO ZMENE MENEJ AKO 24 HODÍN VOPRED ÚČTUJEME POPLATOK V PLNEJ VÝŠKE DANEJ SLUŽBY.

SPÔSOB PLATBY:  OSOBNE V ŠTÚDIU ALEBO NA ČÍSLO ÚČTU SK85 0200 0000 0044 0835 6156. SWIFT KÓD: SUBA SK BX. DO POZNÁMKY UVEĎTE SVOJE PRIEZVISKO A NÁZOV KURZU ALEBO TEXT INDIVIDUÁLNA.

Kontaktujte nás

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať...

Not readable? Change text. captcha txt